TSE 2011 a cykložúrka report

V sobotu 15. 1. 2011 sa konal závod The Slovak Experiment organizovaný fixedgear.at

Trasa bola z Viedne do Bratislavy, štart bol v Schonbrune odkiaľ 150 cyklistov zväčša na fixed gear, single alebo po slovensky furtšlapoch, jednokolečkách vyrazili smerom cez Donauinsel a ďalej po Eurovelo 6.

V prvých momentoch ma najviac zaujalo že cyklotrasa Eurovelo bola pod vodou kôli záplavám. To však v Rakúsku asi nieje problém nakoľko trasa mala obchádzku po nezaplavenej časti (vo väčšej miere). Dámi a páni a toto v januári, keď okrem 150 závodníkov tam teda veľa ľudí naozaj nechodí.

Počasie vyšlo exceletné, videli sme po ceste 4x dúhu. Všetci spokojne prišli do Bratislavy, kde splnili poslednú úlohu pre parlamentom SR a vydali sa do cieľa na Karpatskej ulici. Tam už boli pripravení organizátori a pozvolna začínala afterparty..

viac Vám povie však video

The Slovakian Experiment 2011 from amotion.at on Vimeo.

Okolo 7 hodiny po príjemnom reggae playliste a grilovačke sa začali zbiehať fanúšikovia koncertných kapiel a slovenských cyklistov. Vystúpili nám 2 kapely, jedna krstila svoje demo sme mali možnosť vidieť exhibíciu http://www.biketrial.sk/ a nasledovali cyklovideo klipy, DJ, a VJ.

taktiež tu viac povedia fotky

Cigánska chutila, grill u ocka nesklamal, každopádne akcia mala svoje mušky a tie do budúcnosti vychytáme, pomôže aj keď nám o nich napíšete !

Ďakujeme všetkým zúčastneným a našim sponzorom !

http://www.bajkula.sk/

http://www.custombikes.sk/

http://www.freemap.sk/

http://www.uocka.sk/